top of page

Міські професійні спільноти

        27 березня наша гімназія стала майданчиком для професійного зростання освітніх лідерів! У рамках курсів підвищення кваліфікації директорів і заступників директорів з навчально-виховної роботи  Чернівецької області обговорювали стратегічне управління закладом освіти в умовах сучасних викликів.
            Лекція директора Любові Іванівни Солтисік про створення комфортного та безпечного середовища в навчальних закладах крізь призму санітарного регламенту стала справжнім дороговказом для керівників.
           А практикум від заступника директора з навчально-виховної роботи Ірини Євгенівни Чифурко допоміг учасникам зануритися у моделювання ефективної організації освітнього процесу – від річного до поточного планування.
          Педагоги ділилися досвідом, шукали нові підходи до управління та разом напрацьовували ідеї, що допоможуть зробити освіту ще якіснішою.  Адже, освіта – це не лише знання, а й мистецтво керувати змінами! 

      У березні наші педагоги активно долучалися до зустрічей міських професійних спільнот, беручи участь у семінарах-практикумах, вебінарах та майстер-класах. Обмін досвідом, нові методики та сучасні підходи до навчання – усе це допомагає вдосконалювати освітній процес та робити навчання ще цікавішим і ефективнішим!

         5 березня відбулося засідання робочої групи з оновлення Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій. Обговорення було змістовним і конструктивним, адже якісне освітнє середовище – це запорука сучасного навчання. До роботи долучилася й наша колега вчитель-методист Голубчик Тетяна Василівна, яка внесла важливі пропозиції щодо оснащення кабінетів інноваційними технологіями.
               Разом формуємо майбутнє освіти!

                     На зібраннях  міських професійних спільнот завжди розглядаються важливі питання.

             У лютому відбулися зустрічі вчителів української мови та літератури, німецької мови, зарубіжної літератури, природничих дисциплін, асистентів вчителів, а також заступників директорів з виховної роботи ЗЗСО. Ці заходи стали платформою для обговорення актуальних освітніх питань, впровадження інноваційних методик та обміну найкращими практиками і для педагогів нашого закладу. Учасники ділилися досвідом, обговорювали сучасні виклики й шукали ефективні рішення для розвитку освіти.

                      Дякуємо за плідну співпрацю!

       Серед вчителів Чернівецької гімназії №11 цього року членами журі ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади у стали Голубчик Т. В. – вчитель біології та Чифурко І. Є. – вчитель української мови і літератури.

     Пишаємось нашими педагогами, які роблять вагомий внесок у розвиток освіти та підтримку талановитої молоді! 👏

        Січень місяць - гаряча пора для професійних спільнот, адже відбулися міські засідання. Педагоги обмінювалися досвідом, обговорювали актуальні освітні тенденції та шукали ефективні шляхи вдосконалення навчального процесу.

             Активну участь у засіданнях взяли і педагоги нашої гімназії, зокрема вчителі біології, хімії, української мови та літератури, математики, історії, мистецтва та технологій, зарубіжної літератури, англійської та німецької мов, початкових класів, інформатики та фізичної культури. Обговорення нових підходів до навчання та спільний пошук рішень допомагають педагогам удосконалювати свій професійний рівень і впроваджувати інноваційні методи у навчальний процес.

                Дякуємо всім учасникам за активність, натхнення та бажання розвивати освіту разом!

21.jpg
22.jpg

        Цього року членами журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади стали вчителі Чернівецької гімназії №11: Олійник Ю.М., Голубчик Т.В, Губатюк Н.С., Чифурко І.Є., Зрибнєва І.В., Гуцу С.І., Вербовська С.І., Кінер Т.М..

8.jpg
7.jpg

    21-22 листопада 2024 року впродовж двох днів вчителі природничих наук Голубчик Т.В. та Зрибнєва І.В. проходили навчання, спрямоване на задоволення освітніх потреб талановитих учнів.
   Щоб вміти спрямовувати дитячий інтерес у дослідницький напрям для педагогів проведено обласний семінар «Лабораторії наукової освіти», який допоможе швидше адаптуватися до новітніх підходів у навчанні та розвитку.
    Поділилися з освітянами Буковини своїми навичками тренери лабораторії Наталія Поліхун та Катерина Постова – фахівці відділу підтримки обдарованості Інституту обдарованої дитини НАПН.  У досвіді цих науковців – підготовка вітчизняних команд до міжнародних інтелектуальних конкурсів, олімпіад, конференцій. 
       У рамках семінару учасники виконували креативні завдання, командно співпрацювали, вели справжні дослідницькі дискусії, тренінгові вправи та навіть долучилися до бліц-квесту в приміщеннях Наукової бібліотеки ЧНУ імені Юрія Федьковича та в просторі Музею науки БМАНУМ

bottom of page