top of page

Академічна доброчесність

11.jpg
12.jpg

      15 січня в 8-А класі відбулася цікава та корисна година спілкування, яку провела класний керівник Боровецька Вікторія Володимирівна. Темою зустрічі стало ознайомлення з посібником "Світлофор освітньої доброчесності".

          На уроці ми говорили про важливість освітньої доброчесності в нашому шкільному житті. Посібник "Світлофор" допоміг нам зрозуміти, як розрізняти "червоні", "жовті" та "зелені" сигнали у різних навчальних ситуаціях. Ми обговорювали, чому важливо дотримуватися чесності під час виконання домашніх завдань, складання тестів і роботи над проєктами.

             Вікторія Володимирівна доступно пояснила основні принципи доброчесності, а також розповіла, як уникати поширених помилок. Було проведено кілька інтерактивних вправ, які допомогли кожному з нас перевірити свої знання та подивитися на проблему очима інших.

          Такі години спілкування не лише формують правильні цінності, а й допомагають зробити шкільне середовище кращим для всіх нас. Чесність і відповідальність – це наш "зелений" шлях до успіху.

    9 січня у 8-Б класі відбулася виховна бесіда на тему «Академічна доброчесність – шлях до успіху», яку провела класний керівник Колодрівська Наталка Василівна.
    Учні обговорили поняття академічної доброчесності, її важливість для особистого та суспільного розвитку. Наталка Василівна нагадала про основні принципи доброчесності, такі як чесність, відповідальність, повага до чужої праці, уникнення списування та плагіату.
    Особливу увагу приділили практичним аспектам: як дотримуватися доброчесності у повсякденному навчанні, правильно оформлювати реферати та інші письмові роботи, а також значенню самостійності у виконанні завдань.
   Виховна година допомогла учням зрозуміти, що академічна доброчесність – це не лише вимога школи, а й цінність, яка супроводжуватиме їх упродовж усього життя.

       5 грудня у 4-Б класі відбувся Всеукраїнський урок доброчесності, метою якого є знайомство учнів з поняттям "доброчесності", актуалізація та поглиблення знань про корупцію.
                  Класний керівник Коровіна А.Г.

До Міжнародного дня академічної доброчесності 21 жовтня 2024 року учні 9-Б класу пограли у настільну гру "Кришталевий маяк".
Мета гри - підвищити рівень обізнаності підлітків у питаннях доброчесності та її важливості у суспільному житті.
Молодь дуже зацікавила гра, під час якої потрібно було будувати стратегії, розв'язувати моральні дилеми, пояснити довгострокові переваги доброчесних рішень у порівнянні з корисливими діями, які найчастіше ведуть лише до короткострокової вигоди.

2.jpg
1.jpg

           У рамках проєкту "Молодіжний марафон доброчесності" 23.02.2024р. команда нашого закладу, у складі учнів 9-Б класу Борчук Вікторії, Кінтор Єлизавети, Ущук Мирослави, Серафінчан Софії, взяла участь у турнірі з настільної гри "Кришталевий маяк".
          Мета гри - підвищити рівень обізнаності підлітків у питаннях доброчесності та її важливості у суспільному житті.
Учнів дуже зацікавила гра, під час якої потрібно було будувати стратегії, розв'язувати моральні дилеми, пояснити довгострокові переваги доброчесних рішень у порівнянні з корисливими діями, які найчастіше ведуть лише до короткострокової вигоди.
         Дякуємо організаторам за можливість показати активній молоді за допомогою гри, які переваги несе доброчесна поведінка.
         Проєкт реалізується за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) – провідної антикорупційної програми в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії.

2.jpg
3.jpg
4.jpg
1.jpg

Положення про академічну доброчесність педагогічних працівників та здобувачів освіти Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4

bottom of page