top of page
32.jpg
31.jpg

          У січні в нашому закладі відбулось засідання методичного осередку вчителів іноземних мов та зарубіжної літератури, на якому педагоги обговорили тему "Підвищення професійної майстерності вчителя". Учасники поділилися досвідом, розглянули сучасні методики викладання та визначили ефективні шляхи для професійного розвитку.

29.jpg
30.jpg
28.jpg

      На засіданні методичного осередку вчителів 1-4 класів у січні 2025 року відбувся тренінг на тему: "Ігрові технології навчання: корисні прийоми, як зробити навчання цікавим".

     Вчителі мали змогу випробувати ігрові прийоми на собі та розробити ідеї для своїх уроків. Особливий акцент робився на тому, як ігрові елементи допомагають учням засвоювати складний матеріал легко та з цікавістю.

23.jpg
24.jpg

           У грудні відбулось засідання методичного осередку асистентів учителів.

18.jpg
19_edited.jpg
20.jpg

Засідання педагогічної ради №9 від 19.12.2024 року

21.jpg
22.jpg

        Цього року членами журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади стали вчителі Чернівецької гімназії №11: Олійник Ю.М., Голубчик Т.В, Губатюк Н.С., Чифурко І.Є., Зрибнєва І.В., Гуцу С.І., Вербовська С.І..

26.jpg
25.jpg

Засідання методичного осередку вчителів мовно-літературної галузі. Грудень 2024 рік

27.jpg

26 листопада 2024 року директорка Солтисік Любов Іванівна провела консультацію з педагогами закладу, які викладають у 7-их класах НУШ, на тему "Оцінювання навчальних досягнень і наскрізних умінь учнів у другому циклі базової середньої освіти".

Підвищення професійного рівня та педагогічної майстерності

5.jpg
6_edited.jpg

        У листопаді відбувся тренінг з вчителями математичного осередку "Сучасні підходи до вивчення математики".

8.jpg
7.jpg

    21-22 листопада 2024 року впродовж двох днів вчителі природничих наук Голубчик Т.В. та Зрибнєва І.В. проходили навчання, спрямоване на задоволення освітніх потреб талановитих учнів.
   Щоб вміти спрямовувати дитячий інтерес у дослідницький напрям для педагогів проведено обласний семінар «Лабораторії наукової освіти», який допоможе швидше адаптуватися до новітніх підходів у навчанні та розвитку.
    Поділилися з освітянами Буковини своїми навичками тренери лабораторії Наталія Поліхун та Катерина Постова – фахівці відділу підтримки обдарованості Інституту обдарованої дитини НАПН.  У досвіді цих науковців – підготовка вітчизняних команд до міжнародних інтелектуальних конкурсів, олімпіад, конференцій. 
       У рамках семінару учасники виконували креативні завдання, командно співпрацювали, вели справжні дослідницькі дискусії, тренінгові вправи та навіть долучилися до бліц-квесту в приміщеннях Наукової бібліотеки ЧНУ імені Юрія Федьковича та в просторі Музею науки БМАНУМ

6 листопада 2024 року відбулося засідання педагогічної  ради (круглий стіл) про внутрішній мікроклімат у колективах 5-их класів та вирішення проблем адаптації при переході з початкової до базової школи.

Подяки.jpg

     Всі педагоги закладу беруть активну участь у роботі міських педагогічних спільнот.

bottom of page