top of page

Психологом гімназії Сніжаною Гузик 4 листопада 2024 року було проведено з вчителями закладу воркшоп «Превенція суїциду в громадах", завданнями якого було: мати продуктивні установки і погляди щодо суїциду; навчитися розпізнавати насторожувальні ознаки суїцидальної поведінки; надавати підтримку людині у суїцидальній кризі; мати посилання на ресурси, до яких люди в суїцидальній кризі можуть звернутись з метою подальшої допомоги, і способи їх 
пошуку та навчитися турбуватися про себе🤗❤️
✅Воркшоп відбувся в рамках проєкту «Міжвідомча співпраця у сфері охорони здоровʼя/UKR23/0016 Institutional Cooperation in the Health Sector», який впроваджують Університетська клініка Акерсхус (Норвегія), Центр психічного здоров'я НаУКМА м. Київ та Громадська організація «Слова допомагають».

До Всесвітнього Дня Ментального здоров'я в нашій гімназії психологом Сніжаною Гузик та іншими фасилітаторами було проведено інтерактивну освітню виставку «Mental Treck» для учнів 8-А та 8-Б класів, яка навчає молодь дбати про власне психічне здоров’я.
🫶 Проєкт «Mental treck» створений навчити дітей звертати увагу на своє ментальне здоров’я. 
☝️«Mental Trek» інформує дітей про засоби підтримки психічного здоров’я у повсякденному житті та кризових ситуаціях, а також навчає їх бути толерантними і допомагати людям, які мають психічні розлади.
🫴Завдяки унікальному освітньому інструменту «Mental Trek» діти та підлітки мають змогу навчитися говорити та розрізняти психічні стани та дізнатися до кого звертатися у разі психічного неблагополуччя.💖

Проведення арт-терапевтичного заняття з ментального здоров'я на зняття емоційного напруження з учнями 5-А класу. 

1.jpg
2.jpg

Чернівецька гімназія №11 приєдналась до 

Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

640px-Instagram_icon.png

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» ініційована першою леді України Оленою Зеленською. 

  Наразі стартувала комунікаційна кампанія, мета якої – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров'я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.

У межах кампанії створено спеціальну сторінку: http://howareu.com  (howareu_program), де запропоновані контакти, посилання, поради, продукти, техніки та методики, які допоможуть піклуватися про ментальне здоров'я – своє та людей поруч.

Дізнатися більше інформації про ментальне здоров’я можна також на сторінках у соціальних мережах: 

Нагадуємо, що Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», ініційована Оленою Зеленською, має на меті допомогти українцям знайти джерело сили. Джерело внутрішнє, в собі, на рівні усвідомлення й визнання власного психічного стану та хоча б приблизної оцінки ступеня його кризовості. Піклування про ментальне здоров'я має стати звичною відповідальністю кожного. 

 Розробку та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я координує МОЗ України. Всесвітня організація охорони здоров’я – експертний партнер, виконавчий партнер – громадська організація «Безбар’єрність». Майданчиком для розробки та ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада при Кабінеті Міністрів України. Комунікаційна кампанія реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

В закладі  психологічною службою проводитимуться заходи із включенням елементів цієї програми. Тож ласкаво просимо до нас! Досвідчені працівники завжди готові прийти вам на допомогу.

bottom of page